Palmares

on maart 30

 

11751416_1474004786246518_8105352903204684111_nLISA LUNG – °29/06/1999 in Sint-Truiden, België

Palmares NATIONAAL
Seizoen 2011-2012 (TTC Hasselt)
Goud – Belgisch Kampioen Miniemen.
Goud – Belgisch kampioen Dubbel Miniemen.
Goud – Belgisch kampioen Dubbel Gemengd Miniemen.
Goud – Belgische Top 12 Miniemen
Goud – 1ste plaats Belgische Youthranking Miniemen.
Goud – Vlaams kampioen Miniemen.
Goud – Provinciaal kampioen Limburg Miniemen.
Goud – Provinciaal kampioen Limburg Dubbel Miniemen.
Goud – Provinciaal kampioen Dubbel Gemengd Miniemen.
Klassement Dames : B2
Klassement Heren : C2

Seizoen 2012-2013 (TTC Hasselt)
Goud – Belgisch kampioen Dubbel Cadetten.
Goud – Belgisch kampioen Dubbel Gemengd Juniors.
Goud – Belgische Top 12 Cadetten
Goud – 1ste plaats Belgische Youthranking Cadetten.
Zilver – Belgisch Kampioenschap Dames B.
Zilver – Belgisch Kampioenschap Cadetten.
Goud – Vlaams Kampioen Dames B.
Goud – Vlaams Kampioen Cadetten.
Goud – Provinciaal kampioen Limburg Cadetten.
Goud – Provinciaal kampioen Limburg Dubbel Cadetten.
Goud – Provinciaal kampioen Limburg Dubbel Gemengd Juniors.
Klassement Dames : B0
Klassement Heren : C0

Seizoen 2013-2014 (P.W. Diest)
Goud – Belgisch Kampioen Cadetten
Goud – Belgische Top 12 Cadetten
Goud – 1ste plaats Belgische Youthranking Cadetten.
Brons – Belgisch Kampioenschap A
Brons – Belgisch Kampioenschap Dubbel A met Marie Maesen – P.W. Diest
Zilver – Belgisch Kampioenschap Dubbel Gemengd -21 met Sander Moeys – P.W. Diest
Goud – Vlaams Kampioen Cadetten
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Cadetten
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Dubbel Juniors
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Dubbel Gemengd -21
Klassement Dames : A5
Klassement Heren : B2

Seizoen 2014-2015 (P.W. Diest)
Goud – Vlaams Kampioen Juniors
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Juniors
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Dubbel Juniors
Goud – Provinciaal kampioen Vl-Brabant Dubbel Gemengd Juniors
Zilver – Belgisch Kampioenschap Juniors
Goud – Belgisch Kampioen Dubbel Juniors met Marie Maesen – P.W. Diest
Zilver – Belgisch A Kampioenschap – Vice-Kampioen van België (2-4 Nathalie Marchetti)
Goud – Belgisch Kampioen A Dubbel Dames met Marie Maesen – P.W. Diest! (3-2 Marchetti/Vinci)
Zilver – Belgische Top 12 Juniors
Goud – 1ste Plaats Belgische Youthranking Juniors
Klassement Dames : A3
Klassement Heren : B2

Seizoen 2015-2016 (P.W. Diest)
Zilver – Belgisch Kampioenschap Juniors
Zilver – Belgisch A Kampioenschap – Vice-Kampioen van België (1-4 Daria Mituykova)
Zilver – Belgisch Kampioen Dubbel Juniors met Marie Maesen – P.W. Diest (0-3 Loyen/Degraef)
Goud – Belgisch Top 12 Juniors (3-2 Eline Loyen)
Zilver – 2de Plaats Belgische Youthranking Juniors
Klassement Dames : A1
Klassement Heren : B2

Seizoen 2016-2017 (P.W. Diest)
Goud – Belgisch Kampioen Juniors
Goud – Top 12 Juniors
Goud – Nationaal jeugdcriterium Juniors
Belgisch Landskampioen met PW Diest ( met o.a. Britt Eerland en Marie Maesen)
Beker van België met PW Diest (Finale tegen AFP Antwerpen : 4-0)
Beker van Vlaanderen
Klassement Dames : A4
Klassement Heren : B2

Seizoen 2017-2018 (TT Schiltigheim – France)
Goud – A-Tornooi Oostende
Klassement Dames : A1
Klassement Heren : B2


Palmares INTERNATIONAAL
JAAR 2012
2012 Internationaal tornooi Catalonië, 04 Febr – 05 Febr 2012, Catalonië

Goud – Meisjes Miniemen 

2012 Slovak Cadet Open, 02 Nov 2012 – 04 Nov 2012, Bratislava, SVK
Goud – Team Cadetten : Finale : Belgie – Frankrijk 3-1
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=29698&Competition_ID=2188&

JAAR 2013
2013 French Junior & Cadet Open, 06 Mar 2013 – 10 Mar 2013, Metz, FRA
Goud – Team Cadetten : Finale: Belgie – Frankrijk 3-1
Zilver – Enkel Cadetten : Finale: Lisa LUNG – SOO Wai Yam Minnie 0-3
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=30779&Competition_ID=2204&

2013 Swedish Junior & Cadet Open, 20 Feb 2013 – 24 Feb 2013, Orebro, SWE
Zilver – Enkel Cadetten : Finale: Lisa Lung – CHOI Yelin (KOR) 0-3
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2201&category=wjc

2013 European Youth Championship, 12 july 2013 – 21 July 2013, Ostrava, Tjechië
¼ Finale : Lisa Lung (Bel) – Marie Migot (FRA) 2-4
http://www.ettu.org/en/news/#!=undefined&n6906y=2013&n6906r=1

2013 Europe Youth Top 10, 20 sept 2013 – 22 sept 2013 in Terni, Italie
8ste Plaats
http://www.ettu.org/en/news/#!=undefined&n6906y=2013&n6906r=9

2013 World Cadet Challenge, 26 Okt 2013 – 03 Nov 2013, Otocec SLOV
Zilver – Team Europe (Ho Tin Tin, Diaconu Adina, Malanina Maria, Lung Lisa) : Finale : Team Europe – Team Azië 2-3
Brons – Dubbel : ½ Finale: Lisa Lung/Maria Malanina – Li Yiran/Mak Tze Wing 3-1
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2251&category=GJP

2013 Hungarian Junior & Cadet Open, 06 Nov 2013 – 10 Nov 2013, Szombathely HUN
Brons – Enkel Cadetten : ½ Finale: Lisa Lung – DEGRAEF Margo (BEL)1-3
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2263

JAAR 2014
2014 Czech Junior & Cadet Open,
12 Feb 2014 – 16 Feb 2014, Hodonin, CZE
Goud – Enkel Cadetten : Finale: Lisa Lung – Takeuchi Kana (JPN) 3-1
Goud – Dubbel Cadetten : Finale: Lisa Lung/Adriana Diaz – Kolish/Taylakova 3-1
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=34391&Competition_ID=2283&

2014 French Junior & Cadet Open, 05 Mar 2014 – 09 Mar 2014, Metz, FRA
Zilver – Dubbel Juniors : Finale: Lisa Lung/Adina Diaconu – Chasselin/Pfefer 1-3
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2289

2014 Road to Nanjing, 07 Apr 2014 – 08 Apr- North America, Mississauga, CAN
Goud : Lisa Lung Secure Places for Nanjing YOG: Finale Lisa Lung-Imre Leila (HON)
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=35005&Competition_ID=2419

2014 Canadian Junior & Cadet Open, 10 Apr 2014 – 13 Apr 2014, Markham, CAN
Brons : ½ Finale: Lisa Lung – Jha Prachi 2-4
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=35011&Competition_ID=2421

2014 Spanish Junior & Cadet Open, 07 May 2014 – 11 May 2014, Platja d’Aro, ESP
Zilver – Team Juniors (Lisa Lung, Eline Loyen, Margo Degraef): Finale: België-TPE/RUS 1-3
Brons – Dubbel Cadetten : ½ Finale: Lisa Lung/Natascha Koszulap -Taylakova/Kolish 2-3
http://www.old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Category=&Competition_ID=2428&Formstories_Page=1#stories

2014 European Youth Championship, 11 july 2014 – 20 July 2014, Riva del Garda, Italy
Goud en Europees kampioen Dubbel Cadetten : Finale: Lisa Lung/Adina Diaconu – Mostafavi/Le Scour 3-2
Zilver – Enkel Cadetten : Finale: Lisa Lung – Adina Diaconu (ROU) 0-4
Zilver – Dubbel Gemengd : Finale: Lisa Lung/Rares Sipos – Pletea/Diaconu 0-3
https://www.facebook.com/2014 EYC – Riva del Garda, Italy

2014 Youth Olympic Games, 17 Aug 2014 – 28 Aug 2014, Nanjing, CHN
1/8 finale Enkel : Lisa Lung – Zhang Lily USA 2-4
1/8 finale Team : (Lisa Lung/ Martin Allegro) : België – Chinese Tai Pei 0-2
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2059&category=YOG

2014 TMS European Teams Championships, 24th to 28th September, Lisbon, POR
Goud – Belgische damesploeg (Lisa Lung, Eline Loyen, Margo Degraef, Lauranne Hackemack) wint titel in Divisie III + Promotie naar Divisie II.
http://www.2014eurotabletennis.com/en/

2014 Europe Youth Top-10, 3rd to 5th October 2014, Tours, FRA
5de Plaats
http://www.ettu.org/europe-youth-top-10-archive/

2014 ITTF World Cadet Challenge, 23 Oct 2014 – 01 Nov 2014, Bridgetown, BAR
Goud en Wereldtitel met Team Europe (Adina Diaconu, Lisa Lung, Maria Taylakova, Daria Trigolos) Finale: Europa – Azië : 3-2
Zilver – Dubbel : Adina Diaconu/Lisa Lung – Ito Mima/ Kim Jiho : 1-3
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=37489&Competition_ID=2482&

2014 World Junior Table Tennis Championships, 30 Nov 2014 – 07 Dec 2014, Shanghai, CHN
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2484&category=WTCJ

JAAR 2015
2015 ITTF Global Junior Circuit Finals, 29 Jan 2015 – 31 Jan 2015, Asucion, PAR
5de Plaats
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2505&category=GJP

2015 Swedish Junior & Cadet Open, 18 Feb 2015 – 22 Feb 2015, Orebro, SWE
1/4 Finale
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2511&category=wjc

2015 Italian Junior & Cadet Open, 04 Mar 2015 – 08 Mar 2015, Lignano, Italy
Brons – Enkel Juniors : 1/2 Finale : Lisa Lung – Cakol Klara (CRO) : 2-4
Brons – Dubbel Juniors : 1/2 Finale : Lisa Lung/Zhu Chengzhu (HKG) – Nikitchanka/Patseyeva (BLR) : 2-3
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2519&category=wjc

2015 Europese Spelen Baku, 12 Juni 2015 – 28 Juni 2015
1° Ronde : Lisa Lung – Ni Xia Liang (WR 61) : 0-4
European Games Baku 2015

2015 European Youth Championships, 10 july 2015 – 19 july 2015, Bratislava, Slovakia
1/16 Finale : Lisa Lung – Daria Chernoray : 3-4  (11-6, 11 -7, 11 -7, 10-12, 7-11, 11-13, 11-13)
http://www.ettu.org/en/events/european-youth-championships/news/#

2015 ITTF World Tour, Belgium Open, 08 Sep 2015 – 12 Sep 2015, De Haan, BEL
Brons –
Dubbel Dames : 1/2 Finale : Lisa Lung/Eline Loyen – Bernadette Szocs (ROU)/Anamaria Erdelji (SRB) :  2-3 (9-11, 7-11, 13-11, 11-8, 8-11).
http://old.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=41329&Competition_ID=2573&

2015 LIEBHERR ITTF European Table Tennis Championships, 25 Sept 2015 – 04 Oct 2015, Ekaterinburg, RUS
Team : Dames verzekeren behoud in Challenge Division
Dubbel : 1ste Ronde Hoofdtabel
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2556&category=Cont

2015 Hungaria Junior & Cadet Open, 04 Nov 2015 – 08 Nov 2015, Szombathely, HUN
Brons – Team Juniors (Lisa Lung, Eline Loyen, Margo Degraef): Halve Finale : Belgium – JPN/TPE 1-3
http://old.ittf.com/competitions_temp/competitions2.asp?Competition_ID=2605&category=WJC

2015 World Junior Table Tennis Championschips, 29 Nov 2015 – 06 Dec 2015, Vendée, FRA
Team : 13de
Enkel : 1/16 Finale : Lisa – Soo Wai Yam Minnie : 0-4 (11-4, 11-9, 11-5, 11-5)
Dubbel : 1/8 Finale
http://old.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2606&category=GJP

JAAR 2016
2016 European Youth Championship, 14 July 2016 – 23 July 2016, Gondomar, POR
Goud en Europees Kampioen Dubbel Juniors : Finale: Lisa Lung/Eline Loyen (Belgium) – Adina Diaconu/Andreea Dragoman (Romania) 3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8)
http://www.ettu.org/en/n/news/2016/july/lisa-lung-and-eline-loyen-won-title-in-dramatic-style/

2016 Sun International Juniors Table Tennis Championchips, Cape Town, RSA, 30 Nov 2016 – 07 Dec 2016
1/4 Finale – Dubbel Juniors : 1/4 Finale Lisa Lung/Eline Loyen (Belgium) – Mak/Soo (Korea) 1:4 (11:6, 8-11, 2:11, 8:11, 5:11)

JAAR 2017
2017 Stag European Under 21 Championships, Sochi, Russia, 02 Feb 2017 – 05 Feb 2017
Brons – Enkel : 1/2 Finale Lisa Lung – Wan Yuan (Germany) : 0-4 (4-11, 7-11, 8-11, 8-11)
Goud en Europees Kampioen Dubbel -21 : Lisa Lung/Eline Loyen – A. Diaconu/A. Dragoman 3:1 (10-12, 12-10, 11-8, 11-9)
http://www.ittf.com/category/stag-2017-european-under-21-championships/
http://www.ettu.org/en/events/european-under-21-championships/general-information/
Interview met ETTU
Verslag VTTL
Verslag TV Limburg

2017 French Junior & Cadet Open, Metz, France, 15 Feb 2017 – 19 Feb 2017
1/4 Finale – Enkel Juniors: Lisa Lung – Shiomi Maki (JPN) : 2-4
http://www.ittf.com/tournament/2717/french-junior-cadet-open-ittf-premium-junior-circuit/#information

2017 Tunisa Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Rades, Tun, 03 April 2017 – 07 April 2017
Brons – Enkel Juniors:
1/2 Finale Lisa Lung- Adina Diaconu (Rou) : 1-4 (11-5, 11-13, 11-4, 11-4, 11-5)
http://www.ittf.com/tournament/2747/2017-tunisia-junior-cadet-open-ittf-junior-circuit/#information

2017 Belgium Junior & Cadet Open, Spa, Bel, 19 April 2017 – 23 April 2017
Goud – Enkel Juniors :
Lisa Lung – Carlsen Rebekka (Nor) : 4-0 (11-3, 11-5, 11-5, 11-8)
Goud – Dubbel Juniors : Lisa Lung/Amy Wang – Carlsen/Gjelle (Nor) : 3-1 (11-6, 11-7, 7-11, 12-10)
http://www.ittf.com/tournament/2749/2017-belgium-junior-cadet-open-ittf-junior-circuit/#information

2017 European Youth Top 10 in Worcester, England, 08 Sept 2017 – 10 Sept 2017
4de plaats (1. Diaconu A, 2. Kolish A, 3. Wolfs J, 4. Lung L, 5. Zhang X, 6. Lupulesku I, 7. Saeger L, 8. Dragoman A, 9. Plaian T, 10. Payet D)
http://www.ettu.org/en/n/news/2017/september/european-goodbye-with-the-crown-for-adina-diaconu/

 

BIJZONDERE PRIJZEN
2013 Trofee “Beloftevolle Jongere” stad Sint-Truiden
2013 Trofee “Gouden Palet” voor meest beloftevolle jongere K.B.T.T.B.
2014 Trofee “Sportvrouw van het jaar”  stad Sint-Truiden
2014 Trofee “Jeugdspeler van het jaar” V.T.T.L
2016 Trofee “Gouden Palet” K.B.T.T.B. (dubbelpaar met Eline Loyen)
2017 Belgisch Landskampioen met P.W. Diest ( met Britt Eerland en Marie Maesen)
2017 Winnaar “Beker van België” met P.W. Diest (met Agnes Le Lannic en Marie Maesen)

MEDAILLES EUROPESE EN WERELDKAMPIOENSCHAPPEN
GOUD
2014 Wereldkampioen Team Europe
2014 Europees Kampioen Dubbel Cadetten met Adina Diaconu (Rou)
2016 Europees Kampioen Dubbel Juniors met Eline Loyen
2017 Europees Kampioen Dubbel -21 met Eline Loyen
ZILVER
2014 Vice Europees Kampioen Enkel Cadetten
2014 Vice Europees Kampioen Gemengd Cadetten met Rares Sipos (Rou)
BRONS
2017 Europees Kampioenschap Enkel -21

VIDEOS


World Ranking
Articles

Photo Gallery

IMG_3808

Reacties zijn gesloten